V4 Ibrány Amatőr kupa, Master OB 2021.06.19. | ||||||||
Helyezés | Rajtszám | Név | Licensz | Ország | Egyesület | Táv | Kör | Idő |
WU15 | ||||||||
1 | 96 | KÁRPÁTI Mira | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 29 km | 2 | 0:59:09 | |
WU17 | ||||||||
1 | 97 | OROSZ Lili | HUN | Acél-Vakond Kerékpáros SE (Acélvakond Cycling Team) | 29 km | 2 | 0:51:53 | |
2 | 98 | SZOMORÚ Fanni | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 29 km | 2 | 0:51:54 | |
U13 | ||||||||
1 | 90 | SZABÓ Máté | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 29 km | 2 | 0:57:38 | |
DNF | 163 | Szabó Gergely | 29 km | 1 | 0:19:17 | |||
U15 | ||||||||
1 | 92 | DOROGI Alex Martin | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 29 km | 2 | 0:51:49 | |
2 | 91 | BOGNÁR Balázs | HUN | Termál Út Kis-Balaton KE (Teker Egyesület) | 29 km | 2 | 0:51:50 | |
3 | 93 | LAKOS Márk | HUN | Hírös ESC | 29 km | 2 | 0:51:50 | |
4 | 95 | KISS Zsombor | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 29 km | 2 | 0:51:50 | |
5 | 164 | KOVÁCS Levente | HUN | Nyírségi Kerékpárosok SE | 29 km | 2 | 0:51:52 | |
6 | 94 | NOSEK Roland | HUN | Hírös ESC | 29 km | 2 | 0:52:01 | |
U17 | ||||||||
1 | 136 | PAKOT András Gusztáv | H211AR00633 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 59 km | 4 | 1:26:59 |
2 | 137 | KÁRPÁTI Bálint | H211AR00395 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 59 km | 4 | 1:26:59 |
3 | 142 | POLLNER Balázs László | H213AR02791 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 59 km | 4 | 1:27:00 |
4 | 141 | TAKÁCS Péter | H211AR02828 | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 59 km | 4 | 1:30:24 |
5 | 139 | DAJKA Áron | H211AR03203 | HUN | Nyírségi Kerékpárosok SE | 59 km | 4 | 1:30:24 |
6 | 138 | CZINKÓCZKI Gergő | H211AR03204 | HUN | Nyírségi Kerékpárosok SE | 59 km | 4 | 1:30:28 |
DNF | 144 | BALASSA Gergő | H211AR03254 | HUN | Miskolci Road Cycling Club (MRCC) | 59 km | 3 | 1:06:56 |
DNF | 135 | RUTTAI Balázs | HUN | FTC Kerékpár Kft. | 59 km | 2 | 0:44:53 | |
DNS | 140 | MAJOROS Dávid | H212AR00527 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 59 km | 0 | |
DNS | 143 | CSÁKI Szabolcs | H211AR01350 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 59 km | 0 | |
Senior2 | ||||||||
1 | 129 | LABANCZ István | H201AR02040 | HUN | 59 km | 4 | 1:30:26 | |
2 | 125 | PAPP Zoltán | HUN | Salgótarjáni HKE (SHKE KARBONA) | 59 km | 4 | 1:30:29 | |
DNF | 127 | BROZOVACZ Laszlo | HUN | 59 km | 3 | 1:07:51 | ||
DNF | 162 | KAJCSA László | HUN | 59 km | 1 | 0:22:57 | ||
DNS | 126 | CSINTALAN Miklós | SVK | Brigetio Kerékpáros SE | 59 km | 0 | ||
DNS | 128 | KRAUTH Péter | HUN | 59 km | 0 | |||
DNS | 130 | FENYVESI Ferenc | HUN | Miskolci Road Cycling Club (MRCC) | 59 km | 0 | ||
Senior3 | ||||||||
1 | 131 | GÁL István József | H211AR00253 | HUN | Kerékpársport 2000 SE | 59 km | 4 | 1:30:28 |
WSenior | ||||||||
1 | 170 | BUDAI Katalin | H211AR02472 | HUN | Buruczki Testedző SZSE | 59 km | 4 | 1:30:28 |
WU19 | ||||||||
WMaster | ||||||||
1 | 161 | VARGA Tímea | H211AR02017 | HUN | Albertirsai SE | 59 km | 4 | 1:30:28 |
2 | 158 | URBÁN Anita | HUN | 59 km | 4 | 1:30:29 | ||
3 | 157 | VASS Melinda | H211AR03770 | HUN | Érdi Kerékpáros és Triatlon SE (Roprint Racing Team) | 59 km | 4 | 1:30:29 |
DNF | 155 | JÓZSÁNÉ ROMÁN Szilvia | H211AR00357 | HUN | Csepel-szigeti Kerékpár és Tri. SE (Green Riders) | 59 km | 2 | 0:44:53 |
DNF | 156 | HORVÁTH Gréta | H211AR02957 | HUN | Albertirsai SE (ASE Kerékpár) | 59 km | 1 | 0:24:03 |
U19 | ||||||||
1 | 78 | ANDA Attila | H211AR03599 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:28:39 |
2 | 75 | SUSLA Vince István | HUN | Nyírségi Kerékpárosok SE | 103 km | 7 | 2:28:41 | |
3 | 73 | RADVÁNSZKI Máté | H211AR02795 | HUN | Újbuda Mountain Bike SZSE | 103 km | 7 | 2:29:06 |
4 | 72 | MÓRÉ-GOSSELIN Olivier Márk | H211AR03787 | HUN | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) | 103 km | 7 | 2:29:06 |
5 | 76 | GODÓ János | H211AR03701 | HUN | Fillari Team MTB SE (Fillari Team Budaörs) | 103 km | 7 | 2:29:07 |
6 | 77 | STRAUBINGER Balázs | H211AR02827 | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:12 |
7 | 71 | SZABÓ Soma Levente | H212AR03212 | HUN | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) | 103 km | 7 | 2:29:14 |
8 | 80 | MOLNÁR Levente | HUN | Kőszegi Triatlon és Úszó Klub | 103 km | 7 | 2:29:54 | |
9 | 79 | GYŐRI Richárd | H211AR02835 | HUN | Szingo Szabadidős SE (Szingo SE) | 103 km | 7 | 2:33:28 |
DNS | 70 | PÉTERVÁRI László | H211AR03692 | HUN | Termál Út Kis-Balaton KE (Teker Egyesület) | 103 km | 0 | |
DNS | 74 | PÁLFI Botond | H211AR02509 | HUN | FTC Kerékpár Kft. | 103 km | 0 | |
Senior1 | ||||||||
1 | 110 | DERÉKI Barna | H211AR02080 | HUN | Szingo Szabadidős SE (Szingo SE) | 59 km | 4 | 1:26:16 |
2 | 118 | SEBESTYÉN László | H211AR00976 | HUN | Szingo Szabadidős SE (Szingo SE) | 59 km | 4 | 1:27:09 |
3 | 102 | BOROSS Károly | H211AR02842 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 59 km | 4 | 1:30:24 |
4 | 101 | HEUSCHMIEDT László | H211AR03002 | HUN | Peloton Cycling Team SE | 59 km | 4 | 1:30:25 |
5 | 119 | KORHÁN László | HUN | A.S.D.Calatafimi | 59 km | 4 | 1:30:25 | |
6 | 106 | SIKARI Gábor | H211AR00750 | HUN | Budapesti Vasutas SC Zugló | 59 km | 4 | 1:30:25 |
7 | 114 | EGYEDI Zoltán | H211AR02043 | HUN | Tamási BringaSport Egy. | 59 km | 4 | 1:30:25 |
8 | 113 | KÓSA Csaba | HUN | Blue Scorpions MC | 59 km | 4 | 1:30:25 | |
9 | 105 | SCHMAUSER József | H211AR01504 | HUN | Road Amatőr MTB és Országúti SE | 59 km | 4 | 1:30:26 |
10 | 103 | PIGNICZKI Árpád | H212AR02540 | HUN | FTC Kerékpár Kft. | 59 km | 4 | 1:30:26 |
11 | 108 | SZERENCSÉS József | HUN | Kaposvári Kerékpáros Klub SE | 59 km | 4 | 1:30:27 | |
12 | 112 | EHRING Björn | DEU | Team Taunus Express | 59 km | 4 | 1:30:27 | |
13 | 116 | GALL Anthony | H211AR02088 | HUN | Bakony Bike KE | 59 km | 4 | 1:30:27 |
14 | 109 | HEGYMEGI István | H201AR00305 | HUN | Tamási Kerékpáros Club | 59 km | 4 | 1:30:28 |
15 | 107 | KNÉZICS Attila | HUN | Kaposvári Kerékpáros Klub SE | 59 km | 4 | 1:30:28 | |
16 | 111 | KISS Norbert | H211AR02968 | HUN | Nagy Sport SE | 59 km | 4 | 1:30:28 |
17 | 115 | HORVÁTH Zoltán Csaba | HUN | Bakony Bike KE | 59 km | 4 | 1:30:29 | |
18 | 117 | KOVÁCS Lajos | H211AR03921 | HUN | Péceli Túrakerékpáros Egylet | 59 km | 4 | 1:30:29 |
DNF | 104 | HAUSKNECHT Ferenc | H211AR03251 | HUN | Bringabanda SC SE | 59 km | 3 | 1:06:54 |
WElit | ||||||||
1 | 151 | SZEKERES Dorina | H211AR03840 | HUN | Termál Út Kis-Balaton KE (Teker Egyesület) | 59 km | 4 | 1:30:30 |
DNS | 150 | NAGY Katalin | H211AR03675 | HUN | Cycling Development Kft. (Epronex-GESU bikewear Cycling ) | 59 km | 0 | |
Master | ||||||||
1 | 54 | SZEKERES Péter | H211AR01826 | HUN | Hírös ESC | 103 km | 7 | 2:28:40 |
2 | 60 | SPECZIÁR Viktor | H211AR00773 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:06 |
3 | 56 | STEIG Gábor | H211AR00777 | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:06 |
4 | 45 | ARANY Gábor | H211AR00015 | HUN | Balaton Team Szabadidő Egy. (Szingo SE) | 103 km | 7 | 2:29:06 |
5 | 64 | HALLER Ákos Botond | HUN | 103 km | 7 | 2:29:07 | ||
6 | 52 | GÁSPÁR Levente | H211AR02654 | HUN | Hírös ESC | 103 km | 7 | 2:29:07 |
7 | 49 | KOVÁCS Tamás | H211AR02702 | HUN | Szingo Szabadidős SE (Szingo SE) | 103 km | 7 | 2:29:07 |
8 | 62 | TÓTH Gábor | HUN | 103 km | 7 | 2:29:07 | ||
9 | 46 | HORVÁTH Zsolt | H211AR01254 | HUN | ViniBike Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:07 |
10 | 48 | VINNAI Zsolt | HUN | ViniBike Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:07 | |
11 | 42 | SZABÓ Ferenc | H211AR02203 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:07 |
12 | 37 | GREGÓ Zoltán Tibor | H211AR01723 | HUN | Cycling Development Kft. (Epronex-GESU bikewear Cycling ) | 103 km | 7 | 2:29:08 |
13 | 44 | POGONYI Tibor | H211AR03800 | HUN | Zengő SE (Zengő Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:08 |
14 | 53 | MAJZIK Achillesz | H211AR01621 | HUN | Hírös ESC | 103 km | 7 | 2:29:09 |
15 | 61 | NYITRAI László | H211AR03885 | HUN | Kecskemét Első Sor SE (MKB Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:09 |
16 | 41 | CSOBÁN Csaba | H211AR02729 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:09 |
17 | 38 | KAJDY Károly | H211AR03803 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:09 |
18 | 63 | MATERN Balázs | H211AR03624 | HUN | Szingo Szabadidős SE (Szingo Se) | 103 km | 7 | 2:29:10 |
19 | 50 | PETRÓ Károly | H211AR01300 | HUN | Albertirsai SE (ASE Kerékpár) | 103 km | 7 | 2:29:11 |
20 | 36 | SZALÁNCZY Csaba | H211AR03023 | HUN | Cycling Development Kft. (Epronex-GESU bikewear Cycling ) | 103 km | 7 | 2:29:13 |
21 | 55 | HERMANN Róbert | H211AR02609 | HUN | Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:14 |
22 | 47 | ARANYOSI Péter | H211AR01255 | HUN | ViniBike Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:15 |
23 | 39 | ERDŐS László | H212AR02993 | HUN | Fenntartható Térségért Alap. | 103 km | 7 | 2:29:16 |
24 | 51 | SZÉL Gábor | H211AR03971 | HUN | Kaposvári Kerékpáros Klub SE | 103 km | 7 | 2:29:17 |
25 | 57 | VECSERNYÉS Tibor | HUN | 103 km | 7 | 2:29:18 | ||
26 | 35 | SKOFF Gábor | H211AR03775 | HUN | Cycling Development Kft. (Epronex-GESU bikewear Cycling ) | 103 km | 7 | 2:30:10 |
DNF | 58 | HORVATH Laszlo | HUN | 103 km | 6 | 2:10:12 | ||
DNF | 59 | SÁFÁR Tamás | H211AR01044 | HUN | Kecskemét Első Sor SE (MKB Cycling Team) | 103 km | 3 | 1:03:40 |
DNS | 40 | KISS Ernő | H211AR03365 | HUN | Kerékpár Klub Kazinczbarcika | 103 km | 0 | |
DNS | 43 | BÍRÓ Balázs | H211AR02949 | HUN | Budapesti Vasutas SC Zugló (BVSC-Zugló) | 103 km | 0 | |
Elit1 | ||||||||
1 | 2 | TOMKA János | H211AR03844 | HUN | Sárréti Első SE | 103 km | 7 | 2:29:07 |
2 | 1 | KIRÁLY István | H211AR03892 | HUN | Termál Út Kis-Balaton KE (Teker Egyesület) | 103 km | 7 | 2:29:07 |
3 | 11 | IMRE Zsolt | H211AR01563 | HUN | Miskolci Road Cycling Club (MRCC) | 103 km | 7 | 2:29:07 |
4 | 165 | 165 | 103 km | 7 | 2:29:08 | |||
5 | 5 | MATKÓ Norbert | H211AR02485 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:08 |
6 | 3 | HORVÁTH Szilárd | H211AR03323 | HUN | Acél-Vakond Kerékpáros SE (Acélvakond Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:10 |
7 | 6 | URBÁN Jakab | H211AR01789 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:11 |
8 | 9 | LIPKOVICS Bence | HUN | Velo60 Ke | 103 km | 7 | 2:29:12 | |
9 | 8 | SITKU Balázs | HUN | ViniBike Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:17 | |
10 | 4 | NEMES Bálint | HUN | Nyírségi Kerékpárosok SE | 103 km | 7 | 2:30:14 | |
11 | 10 | CSÍK Róbert | H211AR03848 | HUN | Miskolci Road Cycling Club (MRCC) | 103 km | 7 | 2:34:45 |
DNF | 12 | JÁNOKI Ádám | H211AR02449 | HUN | Miskolci Road Cycling Club (MRCC) | 103 km | 4 | 1:24:12 |
DNF | 7 | BENE Alex | HUN | ViniBike Kerékpáros SE | 103 km | 3 | 1:03:36 | |
Elit2 | ||||||||
1 | 27 | SZVATKÓ Péter | H211AR03648 | HUN | ViniBike Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:28:45 |
2 | 18 | ZÁRAY László | H211AR02433 | HUN | Maraton Sport Club | 103 km | 7 | 2:29:06 |
3 | 29 | BOKOR Attila | H211AR01967 | HUN | Sólyom Team SE | 103 km | 7 | 2:29:07 |
4 | 21 | HATTYÁR Dániel | H211AR00299 | HUN | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 103 km | 7 | 2:29:07 |
5 | 16 | HUSZTI Gábor | H211AR02826 | HUN | Fillari Team MTB SE (Fillari Team Budaörs) | 103 km | 7 | 2:29:08 |
6 | 22 | NAGY Ákos | H211AR03677 | HUN | Acél-Vakond Kerékpáros SE (Acélvakond Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:08 |
7 | 30 | GECSE Dániel Máté | H211AR03957 | HUN | Fillari Team MTB SE (Fillari Team Budaörs) | 103 km | 7 | 2:29:10 |
8 | 31 | BARANYAI György | H211AR02079 | HUN | Miskolci Road Cycling Club (MRCC) | 103 km | 7 | 2:29:11 |
9 | 23 | GALACZI Miklós | H211AR02748 | HUN | Acél-Vakond Kerékpáros SE (Acélvakond Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:12 |
10 | 28 | OLÁH Tamás | HUN | 103 km | 7 | 2:29:14 | ||
11 | 25 | TOPÁN Máté | H211AR01123 | HUN | Szekszárdi Kerékpáros SE | 103 km | 7 | 2:29:17 |
12 | 15 | ZSÍROS Róbert | H211AR03918 | HUN | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Cycling Team) | 103 km | 7 | 2:29:17 |
13 | 20 | OLÁH Gábor | H211AR00623 | HUN | Szingo Szabadidős SE (Szingo SE) | 103 km | 7 | 2:29:34 |
14 | 17 | BURGERMEISTER Balázs | H211AR01603 | HUN | Csömöri Sport és Szabadidő NKft. | 103 km | 7 | 2:30:37 |
DNF | 19 | KOVÁCS Kristóf | H211AR00182 | HUN | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 103 km | 0 | |
DNS | 24 | BÖRCSÖK Péter | HUN | 103 km | 0 | |||
DNS | 26 | SÜLE Róbert | H211AR00785 | HUN | MTB Sopron SE (Delta MTB Sopron) | 103 km | 0 |